Vragen jullie je ook wel es af waar je geld blijft?.. Zo heb je het, en zo is het weer op…
Nou okay… ik maak een lijstje. Wie weet gaat er bij je een lichtje branden, want vaak zien mensen het gewoon niet.
Met stip op nummer 1:
Kant en klare ijsblokjes van Spa blauw. … Kosten: 1,49
2
Doekjes voor kinderen. Ik kan het zelf… kandoo heten die dingen geloof ik?.. kunnen ze zelf de billen mee afvegen… (sinds wanneer kan dat niet met wc papier??) kosten?… Een godsvermogen..
3
Blokjes chocola op een ijslolliestokje om in warme melk te doen.
à14,95 euro de 8!!!!!!! (dat is dus 33 ouderwetse guldens voor 200 gr chocolade!)
4
gesneden champignons
500 gram voor 1,80 terwijl het bakje met hele champignons maar 80 cent kost
5
175 gram reeds gesnipperde rauwe uitjes voor 0,89 cent………….. da's ongeveer 5 euro per kilo! terwijl een kilo uien gisteren daar 35 cent kostte!
6
voorgesneden appelpartjes vacuum verpakt…. Komt neer op 15 euro de kilo!
7
kinderdanoontjes. kosten: 2 happen voor de prijs van 2 liter gewone vruchtenkwark.
8
baby danoontjes.. (!!!!!) kosten: 2 happen voor de prijs van 3 liter gewone vruchtenkwark, en 4 liter zelfgemaakte vruchtenkwark.
Snappen jullie wat ik bedoel?…
DAAR gaat je geld dus.
Becca